Sprzątanie osiedli

W zakresie sprzątania osiedli (Warszawa i okolice) APA Group oferuje pełen zakres usług porządkowania wewnątrz, jak i na zewnątrz, pielęgnację zieleni oraz wszelkiego rodzaju prace specjalistyczne, które mogą być wymagane w trakcie realizacji tego typu zleceń.
Dbanie o wspólną przetrzeń życiową powinno być priorytetem każdej społeczności. Dzięki usługom oferowanym przez naszą firmię możecie mieć Państwo pewność, że Wasze osiedle będzie charakteryzować się porządkiem i harmonią wynikającą z czystości oraz porządku.
Porządkujemy zarówno wnętrza budynków, jak i ich otoczenie. W zakres naszej oferty wchodzi także troska o faunę towarzyszącą osiedlom - pielęgnacja terenów zielonych. Ponadto, wykonujemy również specyficzne, nietypowe prace, których niekiedy może wymagać porządkowanie terenów mieszkaniowych.

Sprzątanie osiedli Warszawa

Sprzątanie biur

Oferujemy szeroki wachlarz zróżnicowanych usług związanych ze sprzątaniem biur oraz siedzib firm. Utrzymanie porządku w miejscu pracy pozytywnie wpływa na jej jakość, co przekłada się na lepsze samopoczucie pracowników oraz zwiększa ich wydajność. 
W kwestii prac porządkowych na terenach biur oraz firm wykazujemy się dużą elastycznością. Nie stanowi dla nas żadnego problemu dopasowanie się do wymagań i potrzeb klienta, by swoją działalnością nie zakłócać pracy firmy i przeprowadzać porządki po godzinach pracy biura
Elastyczność dotyczy także świadczonych przez nas usług - to od klienta zależy zakres prac porządkowych przeprowadzanych na terenie biura oraz ich dokładna specyfikacja. Z przyjemnością dostosujemy się do wszelkich życzeń, wskazówek oraz sugestii klienta.

Sprzątanie biur Warszawa

Sprzątanie centrów i galerii handlowych

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie sprzątania centrów i galerii handlowych. Doskonale znamy specyfikacje tego typu obiektów i mamy wypracowane odpowiednie procedury ułatwiające oraz przyspieszające proces  bez żadnych strat w jego jakości.
Nasz personel jest dokładnie przeszkolony pod kątem przeprowadzania prac porządkowych w centrach i galeriach handlowych. Doświadczenie naszej ekipy jest gwarantem wysokiej jakości oferowanych przez APA Group usług. Kolejnym naszym niewątpliwym atutem jest doskonale wyposażony park maszynowy.

Sprzątanie centrów i galerii handlowych

Sprzątanie biurowców

Sprzątanie biurowców jest jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności, do której przykładamy szczególną wagę. Proponujemy szeroki wachlarz profesjonalnych usług w zakresie porządkowania biurowców oraz towarzyszących temmu procesowi usług pokrewnych.
Dysponujemy ekipą doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy są skuteczni i dyskretni - jeśli szukasz uczciwej, zaufanej firmy sprzątającej, jesteśmy właściwymi ludźmi na właściwym miejscu.

Sprzątanie biurowców Warszawa

Sprzątanie magazynów

Naszym klientom możemy zaproponować kompleksowe usługi w zakresie sprzątania magazynów. Mając na uwadze specyfikacje tego typu usług jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces prac porządkowych w sposób sprawny i dokładny.
Pracownicy naszej ekipy odpowiedzialnej za usługi sprzątania magazynów to doświadczeni operatorzy maszyn dysponujący bogatym doświadczeniem - osoby niekarane, o nieposzlakowanej reputacji i bardzo dużej wiedzy praktycznej, umożliwiającej im sprawne przeprowadzenie całego procesu sprzątania.

Sprzątanie magazynów Warszawa

Sprzątanie przychodni i placówek medycznych

W naszej ofercie mogą państwo znaleźć kompleksowe usługi w zakresie porządkowania pomieszczeń o zastosowaniu medycznym. Obejmuje to zarówno sprzątanie przychodni, jak i specjalistycznych placówek medycznych
Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie utylizacji i segregacji odpadów medycznych. Posiadają również duże doświadczenie w tego rodzaju działalności, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu zarówno wysoką skuteczność, jak i pełną dyskrecję w trakcie przeprowadzanych przez nas prac porządkowych.

Sprzątanie przychodni i placówek medycznych Warszawa

APA group sp. z o.o. sp. k
Potrzebna 11
02-448 Warszawa