+48 504 455 883 || Firma sprzątająca: Sprzątanie biur, przedszkoli, szkół, klinik, placówek medycznych, osiedli, hal i magazynów - Warszawa i okolice.Sprzątanie domów jednorodzinnych i rezydencji

Przychodzi weekend i zamiast odpoczynku są wielkie porządki. A dlaczego nie oszczędzić sobie wysiłku oraz cennego czasu i nie postawić na profesjonalne usługi sprzątające? APA Group zapewnia szybkie, bezpieczne i dokładne sprzątanie domów, mieszkań i rezydencji w Warszawie oraz okolicznych miastach i miasteczkach. Dzięki naszej firmie sprzątającej z Warszawy zaoszczędzisz czas i energię.

Wedle potrzeb, życzeń i wymagań Klientów nasze ekipy sprzątające zajmują się m.in. odkurzaniem dywanów, wykładzin i chodników, dokładnym myciem podłóg, okien i innych zabrudzonych powierzchni, sprzątaniem łazienek i kuchni (wraz z wyposażeniem) oraz gruntownymi porządkami w mieszkaniach, domach i rezydencjach po remontach i przed przeprowadzkami. Dysponujemy zapleczem sprzętowym umożliwiającym dokładne pranie i czyszczenie zanieczyszczonych materiałów (firan, dywanów, mebli, tapicerek). 

APA group sp. z o.o. sp. k.
Potrzebna 11
02-448 Warszawa