+48 504 455 883 || Firma sprzątająca: Sprzątanie biur, przedszkoli, szkół, klinik, placówek medycznych, osiedli, hal i magazynów - Warszawa i okolice.Sprzątanie przychodni i placówek medycznych

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego przy sprzątaniu przychodni, szpitali i innych obiektów medycznych należy zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo pacjentów oraz niezakłóconą pracę opiekujących się nimi specjalistów. W APA Group doskonale wiemy, jak należy to robić, a przy tym zapewnić higieniczną czystość sprzątanych powierzchni.

Co wchodzi w skład usługi sprzątania przychodni?

Utrzymywanie w czystości obiektów medycznych funkcjonuje nieco na innych zasadach niż w innych placówkach. Tutaj zachowanie czystości i dezynfekcja musi osiągać najwyższe standardy. W przychodni lekarskiej przewijają się ludzie z różnymi dolegliwościami i chorobami, dlatego też należy dokładnie i regularnie przeprowadzać czynności sprzątające. Nasza firma sprzątająca potrafi dokładnie ustalić, jak powinien wyglądać serwis sprzątający w danej placówce oraz ściśle przestrzega rygorystycznych zasad sprzątania i dezynfekowania obiektów medycznych.

Standardowe czynności, jakie podejmuje się nasza firma sprzątająca w zakresie sprzątania przychodni, szpitali, gabinetów lekarskich i innych obiektów medycznych to:

 1. wycieranie z kurzu i dezynfekcja blatów, szafek, parapetów i innych powierzchni,
 2. mycie podłóg i posadzek,
 3. czyszczenie i dezynfekcja foteli medycznych, wózków do transportu pacjenta,
 4. czyszczenie i dezynfekcja kroplówek, stojaków medycznych, wózków oddziałowych, parawanów lekarskich i innych akcesoriów,
 5. utrzymywanie w czystości i dezynfekowanie pomieszczeń w przychodniach i innych placówkach medycznych (sale zabiegowe,  poczekalni, gabinetów lekarskich),
 6. czyszczenie i dezynfekcja toalet,
 7. mycie okien i przeszkleń,
 8. czyszczenie lamp, żyrandoli i kontaktów,
 9. regularne usuwanie i utylizacja odpadów medycznych,
 10. przekazywanie brudnych pościeli, materiałów, fartuchów medycznych i innych strojów do pralni,
 11. utrzymywanie w czystości chodników i kostek na zewnątrz,
 12. pielęgnacja terenów zielonych.

W naszej ofercie mogą państwo znaleźć kompleksowe usługi w zakresie porządkowania obiektów medycznych w całej Warszawie i okolicach. Obejmuje to zarówno sprzątanie przychodniszpitali, gabinetów, sal zabiegowych, jak i wszystkich innych tego typu pomieszczeń. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie utylizacji i segregacji odpadów medycznych. Posiadają również duże doświadczenie w tego rodzaju działalności, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu zarówno wysoką skuteczność, jak i pełną dyskrecję w trakcie przeprowadzanych przez nas prac porządkowych.

Nasza firma podejmuje się także specjalistycznych czynności sprzątających, dlatego też każdy kontrahent może zlecić nam dowolną usługę na terenie placówki medycznej. Jako profesjonalna firma sprzątająca działamy na terenie Warszawy już kilka lat. Gruntowne sprzątanie przychodni i innych obiektów medycznych Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przeprowadzamy dokładne oględziny obiektu medycznego oraz przygotowujemy analizę jego specyfiki. Następnie przedstawiamy dokładną ofertę naszemu klientowi na podstawie wielkości terenów wewnętrznych oraz terenów zewnętrznych w obrębie placówki medycznej. Ustalamy razem z kontrahentem zakres czynności sprzątających, ich częstotliwość oraz sporządzamy harmonogram prac.

APA group sp. z o.o. sp. k.
Potrzebna 11
02-448 Warszawa