Sprzątanie biur

Oferujemy sprzątanie biur oraz powierzchni biurowych w Warszawie i okolicach. Wieloletnie doświadczenie oraz najlepsza kadra pozwalają nam spełnić najwyższe wymagania i zadowolić naszych klientów. Zgrany zespół pracowników pozwala nam na dostarczenie usługi o najwyższym poziomie oraz elastyczność i dopasowanie do wymagań klienta. 

Sprzątanie biur z APA-Group to:

  1. indywidualne podejście
  2. dobrze wyszkolona kadra
  3. nowoczesne i sprawdzone urządzenia
  4. konkurencujne ceny
  5. doświadczenie

Zapraszamy do współpracy!

Sprzątanie biur Warszawa

Sprzątanie osiedli

W zakresie sprzątania osiedli (Warszawa i okolice) APA Group oferuje pełen zakres usług porządkowania wewnątrz, jak i na zewnątrz, pielęgnację zieleni oraz wszelkiego rodzaju prace specjalistyczne, które mogą być wymagane w trakcie realizacji tego typu zleceń.
Dbanie o wspólną przetrzeń życiową powinno być priorytetem każdej społeczności. Dzięki usługom oferowanym przez naszą firmię możecie mieć Państwo pewność, że Wasze osiedle będzie charakteryzować się porządkiem i harmonią wynikającą z czystości oraz porządku.
Porządkujemy zarówno wnętrza budynków, jak i ich otoczenie. W zakres naszej oferty wchodzi także troska o faunę towarzyszącą osiedlom - pielęgnacja terenów zielonych. Ponadto, wykonujemy również specyficzne, nietypowe prace, których niekiedy może wymagać porządkowanie terenów mieszkaniowych.

Sprzątanie osiedli Warszawa

Sprzątanie centrów i galerii handlowych

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie sprzątania centrów i galerii handlowych. Doskonale znamy specyfikacje tego typu obiektów i mamy wypracowane odpowiednie procedury ułatwiające oraz przyspieszające proces  bez żadnych strat w jego jakości.
Nasz personel jest dokładnie przeszkolony pod kątem przeprowadzania prac porządkowych w centrach i galeriach handlowych. Doświadczenie naszej ekipy jest gwarantem wysokiej jakości oferowanych przez APA Group usług. Kolejnym naszym niewątpliwym atutem jest doskonale wyposażony park maszynowy.

Sprzątanie centrów i galerii handlowych

Sprzątanie biurowców

Sprzątanie biurowców jest jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności, do której przykładamy szczególną wagę. Proponujemy szeroki wachlarz profesjonalnych usług w zakresie porządkowania biurowców oraz towarzyszących temmu procesowi usług pokrewnych.
Dysponujemy ekipą doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy są skuteczni i dyskretni - jeśli szukasz uczciwej, zaufanej firmy sprzątającej, jesteśmy właściwymi ludźmi na właściwym miejscu.

Sprzątanie biurowców Warszawa

Sprzątanie magazynów

Naszym klientom możemy zaproponować kompleksowe usługi w zakresie sprzątania magazynów. Mając na uwadze specyfikacje tego typu usług jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces prac porządkowych w sposób sprawny i dokładny.
Pracownicy naszej ekipy odpowiedzialnej za usługi sprzątania magazynów to doświadczeni operatorzy maszyn dysponujący bogatym doświadczeniem - osoby niekarane, o nieposzlakowanej reputacji i bardzo dużej wiedzy praktycznej, umożliwiającej im sprawne przeprowadzenie całego procesu sprzątania.

Sprzątanie magazynów Warszawa

Sprzątanie przychodni i placówek medycznych

W naszej ofercie mogą państwo znaleźć kompleksowe usługi w zakresie porządkowania pomieszczeń o zastosowaniu medycznym. Obejmuje to zarówno sprzątanie przychodni, jak i specjalistycznych placówek medycznych
Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie utylizacji i segregacji odpadów medycznych. Posiadają również duże doświadczenie w tego rodzaju działalności, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu zarówno wysoką skuteczność, jak i pełną dyskrecję w trakcie przeprowadzanych przez nas prac porządkowych.

Sprzątanie przychodni i placówek medycznych Warszawa

APA group sp. z o.o. sp. k
Potrzebna 11
02-448 Warszawa